Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2018

ВІДЗВІТУВАВ ЗА 100 ДНІВ

губерУ понеділок, у перший день навчального року, коли школярі взялися за граніт науки, голова Хмельницької облдержадміністрації Віталій Лозовий звітував перед громадськістю за 100 днів роботи на посаді.

Чітко, лаконічно, точково – саме так кількома словами можна охарактеризувати виступ обласного очільника. Розповів про здобутки, вказав на недоліки, акцент робив на основних галузях.

– 100 днів було достатньо для того, щоб оцінити ситуацію та спланувати свою подальшу роботу, – зауважив голова ОДА. – Переконаний, що нові та оновлені медичні заклади, школи, садочки, спортивні споруди та відремонтовані дороги скажуть набагато більше, аніж красиві гасла та слова.

До здобутків Вадим Лозовий зарахував будівництво 13 гуртожитків для 162 військовослужбовців-контрактників; повернення права власності на землю для жителів Старокостянтинова, ІІ місце в загальному рейтингу по формуванню ОТГ; залучення інвестицій; будівництво та оснащення сільських амбулаторій; будівництво навчальних закладів, а головне – ремонт та будівництво 100 км доріг державного та місцевого значення.

– Багато років утримують лідерські позиції в державі працівники агропромислового комплексу Хмельниччини, – зауважив губернатор. – Господарства завершили збирання ранніх зернових культур, валовий збір яких 2 млн тонн зерна при середній урожайності 52 ц/га і це є найвищим показником в Україні. Я вдячний кожному керівнику сільськогосподарських підприємств за вашу кропітку працю та гарні показники урожайності!

Є і стратегічні інвестиції, зокрема це стосується відновлення діяльності аеропорту «Хмельницький», будівництва нового повнопрофільного корпусу обласної дитячої лікарні, на яке виділено 40 млн грн.

Не оминув і питання кадрової політики. Перш за все, повідомив про створення департаменту екології та природних ресурсів, адже вважає його ліквідацію великою помилкою. Наразі звільнено трьох голів РДА, очікують погодження з Кабміну на призначення заступником голови адміністрації з гуманітарних питань Світлани Павлишиної. Із «старих» кадрів на посаді залишився Володимир Кальніченко.


Теги: звіт губернатора

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.