Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2018

ВІДЗНАЧИЛИ ПІДПРИЄМЦІВ

підприємціУ першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначають День підприємця.

Підприємництво є вагомою складовою економіки не тільки району, а й країни в цілому. На сучасному етапі підприємницька діяльність – це розвиток економіки в різних сферах – виробництві, торгівлі, транспорті, будівництві, наданні послуг. Завдяки підприємцям значною мірою забезпечується наповнення місцевих бюджетів, окрім цього вони проявляють активну громадську та життєву позицію, постійно долучаючись до соціальних проектів, що сприяє покращенню економічного розвитку нашого краю.

31 серпня у сесійній залі районної ради відбулися святкові урочистості з нагоди Дня підприємця. У заході взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова РДА Василь Сукач, перший заступник голови РДА Маріанна Великохатько, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук.

Цього дня зі сцени пролунало безліч теплих слів та привітань на адресу підприємців Кам’янець-Подільського району, а також нагороди Почесними грамотами від народного депутата України Володимира Мельниченка, райдержадміністрації та районної ради за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району отримали кращі підприємці краю.

Для гостей свята пройшов святковий концерт за участю солістів РЦКМ «Розмай» та районних талантів.


Теги: вітали підприємців

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.