Перейти на мобільну версію сайту


17.01.2020

ВІДТЕРМІНУВАЛИ ЗМІНИ

decentrЗміни до Конституції України щодо децентралізації будуть допрацьовувати. Про це стало відомо під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка становить парламентську більшість у Верховній Раді.

Запропонований Президентом проєкт закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» (реєстраційний номер 2598) викликав «хвилю» непідтримки у суспільстві, ЗМІ, експертному середовищі та соціальних мережах.

Президент і народні депутати нарешті почули громади, експертів, партнерів та висловили спільну думку про те, що внесення змін до Конституції стосовно реформи децентралізації потребує детального обговорення та консультацій з представниками всіх сторін.

За результатами зустрічі Глава держави вирішив відкликати поданий ним раніше проект закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» і скерувати його на доопрацювання.

13 січня лідери громад та незалежні експерти у сфері місцевого самоврядування і децентралізації виступили з Другою спільною заявою щодо загроз, які містяться в проєкті змін до Конституції України, і закликали народних депутатів України не голосувати за нього. Свої підписи під заявою поставили і голова Хмельницького РВ АМУ, міський голова Славути Василь Сидор, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич та голова Маківської ОТГ Анатолій Кушнір.


Теги: Зміни до Конституції України будуть допрацьовувати

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.