Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2018

ВІДТАБОРУВАЛИ

мова16-27 липня на базі ПДАТУ функціонував літній англомовний табір Summer Camp with Claire Manning (Peace Corps Response Volunteer). Головним ініціатором й виконавцем проекту виступила Клер Манніг, волонтерка Корпусу Миру США, котра наразі здійснює свою волонтерську місію в університеті. Відділ міжнародних зв’язків (Оксана Кунцьо) та кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (Ольга Чайковська) із задоволенням долучились до проведення й організації літнього табору. 

Два неймовірно насичені тижні швидко промайнули, залишивши яскраві спогади та міцні знання. Слід зазначити, що все це не було б можливим без небайдужих батьків і діток і, особливо тих, хто зробив це свято для маленьких пізнайок можливим – Ірини Гуменюк і Лариси Загнітко; Василя Когута, Вікторії Желіховської та Михайла Дребета; Володимира Рудя, Людмили Михайлової і Олександра Думанського; Людмили й Віталія Чухна; Любові Савчук та Неоніли Дячук.

Дві групи (по 12 діток кожна) мали насичену п’ятиденну програму, кожен день якої складався з пізнавальної екскурсії, мотивуючої історії та творчої майстерні.

Тематикою літнього табору стали пізнання світу, а основним меседжем – демонстрація значущості небайдужості до довкілля кожної особистості, починаючи з дитинства.


Теги: літній англомовний табір Summer Camp with Claire Manning

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.