Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2018

ВІДПРАЦЬОВУВАЛИ ПЕРЕВІЗНИКІВ

перевізникУ місті проходить профілактичне відпрацювання «Перевізник». Уже перевірено понад 600 автомобілів, які здійснюють перевезення пасажирів. З них більше 80 займаються перевезенням дітей. За словами поліцейських, майже у кожного 10 транспортного засобу були виявлені порушення.

За період посиленого контролю було зафіксовано чимало порушень ПДР. Здебільшого це переповнені маршрутки та висадка і посадка пасажирів не на зупинках. На жаль, чомусь контролери не помічали санітарний стан мікроавтобусів. Є досить пристойні, за якими дбають водії, а є просто труновозки чи таратайки. Найголовніше, вони дуже небезпечні, адже в кожну мить може полетіти будь-який вузол, може й сам ТЗ по дорозі розвалитися. Крім того, сморід в середині, брудні, засмальцьовані чохли, пилюка під ногами і в повітрі, як шмарклі висять фіранки, позаторішній бруд і пліснява навколо вікон. За такі послуги ми платимо гроші. Якщо на міських перевезеннях ще більш-менш слідкують за безпекою і чистотою, то в позаміських маршрутах здебільшого жах.

Та міські маршрутки от-от мають причепуритися, бо ж готуються до конкурсу на 3 жовтня. До нього вони вже налаштуються як годиться, інакше до перегонів не допустять, а вже наступні п’ять років після конкурсу, напевне, знову возитимуть нас як заманеться.


Теги: перевірки, перевізники

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.