Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2013

ВІДПОЧИВАЛИ І ДОМОВЛЯЛИСЯ

Під час відзначення Дня міста Кам’янець відвідали декілька офіційних делегацій з міст-побратимів. Іноземці не лише гарно відпочили, а поговорили про роботу. Так, за вікенд було домовлено про певні кроки подальшої співпраці між Кам’янцем та містами-побратимами.
Так, з головою Асоціації підприємців Глогува Пьотра Маняра, який зустрівся з депутатами міської ради та підприємцями міста, було обговорено питання, що мають пряме відношення до м’ясо-ковбасного виробництва, закупівлі сировини соняшника, співпраці з туристичними фірмами тощо.
Попередньо домовлено, що 9-15 вересня делегація від нашого міста, до якої увійдуть представники міської ради, депутати, підприємці, представники індустріального коледжу, відвідає Глогув з робочим візитом, в ході якого будуть обговорені кроки майбутньої співпраці у цих напрямках.
З представниками міста Дольни Кубін (Словаччина) були обговорені питання щодо майбутнього проекту, який, ймовірно, побачить реалізацію в червні 2013 р. Проект дотуватиметься фондом «Європа для всіх - зустріч жителів міст-партнерів». Він дасть можливість 10-15 жителям нашого міста брати участь у таких заходах, як презентація міст-партнерів; воркшопи на тему поєднання роботи і сімейного життя, соціальне забезпечення, проблеми молоді тощо.
Представник делегації з міста Укмерге (Литва) Йонас Цесевічюс – директор технологічної та бізнесової школи Укмерге - також гарно використав свій час та підписав угоду про співпрацю Укмергеської бізнесової школи із нашим ВПУ №14.

Теги: міжнародні зв’язки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.