Перейти на мобільну версію сайту


17.06.2016

ВІДПОЧИЛИ ПІСЛЯ ШКОЛИ

оздоровленПісля закінчення навчального року варто подумати про відпочинок. Із червня в загальноосвітніх закладах району розпочалася кампанія з організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Із 4 до 24 червня в дитячий оздоровчий табір «Кабельник» (м.Татарбунари, Одеська область) поїхало 24 дитини із багатодітних і малозабезпечених сімей, діти-сироти, талановиті та обдаровані. Загалом на оздоровчу кампанію з районного бюджету було виділено 100 тис. грн.

Також із 30 травня до 16 червня працювало дев’ять пришкільних таборів, у яких відпочили 604 дитини. В межах районної Програми «Харчування учнів» на оздоровчий період поточного року виділено 82 тис. грн. На літній оздоровчий період (з 1 червня по 31 серпня) збільшено на 10% витрати на харчування вихованців дошкільних навчальних закладів.

У Довжоцькому НВК протягом оздоровчого періоду працював мовний загін, де діти могли вдосконалити свої знання з англійської та німецької мови. Військово-патріотичним вихованням займалися в профільних загонах «Джура» на базі Грушківського НВК. На базі Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст., Орининської ЗОШ І-ІІІ ст., Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст., Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. працюють профільні загони еколого-натуралістичного, декоративно-прикладного та спортивно-туристичного напрямку.

З 10 червня за рахунок коштів з обласного бюджету 10 дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, сімей учасників АТО оздоровлюватимуться в таборі «Лісова пісня» (с.Привороття-2).

Загалом на діяльність пришкільних таборів із районного бюджету було виділено суму в 293 тис. грн.


Теги: діти, оздоровчий табір

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.