Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2019

ВІДНОВЛЯТЬ САМШИТОВУ АЛЕЮ

самшити28-29 червня в Кам'янці відбудеться захід «Збережи самшити!», який об’єднає зусилля міської влади, бізнесу і громади. За гарну справу візьмуться волонтери під керівництвом провідного спеціаліста України з топіарного мистецтва, президента Всеукраїнської спілки виробників садивного матеріалу Андрія Бута. Координацією заходу займається команда проекту «Urban picnic», який має на меті залучити активних кам’янчан до формування міського простору і озеленення, підвищення компетенції містян у сфері урбаністики.

Як кажуть активісти, поважний вік та біологічні властивості самшиту варті того, щоб спробувати його зберегти. Тому в місцевого підприємця Георгія Телятицького виникла ідея зробити в Кам’янці-Подільському вулицю самшитових топіарів за допомогою художньої стрижки і тим самим створити не тільки цікаву туристичну локацію, а й зберегти екологічну функцію, яку виконують ці насадження. 

Крім отримання нових знань в топіарному мистецтві та приєднання до гарної урбан-ініціативи, на учасників заходу також чекають: майстер-клас із вкорінення живців самшиту з можливістю забрати «живі сувеніри» додому для вирощування, вуличні музиканти, майстер-клас зі створення інтер’єрних прикрас із самшиту, посадка барвінку під деревами вздовж вулиці.

Теги: захід «Збережи самшити!»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.