Перейти на мобільну версію сайту


04.09.2015

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний пане міський голово!
Звертаюсь до Вас не просто як до очільника міської влади, а як до господаря міста!
Між будинками за адресою вул.Годованця, 20, та 22, на дворовому заїзді, працівниками зв'язку протягом кількох днів виконувались якісь роботи (під час розмови я зрозуміла, що ці роботи не були погоджені із жодною дозвільною інстанцією), після чого залишилась купа каміння та велика дірка, яку просто накрили кількома тріснутими плитами. Крім того, це місце не було обмежене навіть прапорцями. За кілька днів одна з плит узагалі провалилася.
Заїжджаючи у двір, я не помітила, що на місці так званого «ремонту» провалля, а тому втрапила туди  своєю автівкою і пошкодила її.
Про це повідомила працівників житлово-комунального департаменту та "Інспекції з благоустрою". Одразу ж хочеться висловити їм подяку за небайдужість до проблеми простої людини, чуйне та шанобливе ставлення.
Згодом приїхали «винуватці свята». Поводилися зухвало, говорили якісь безглузді речі на кшталт «тут і так досить місця для проїзду», «може, у вас тут важкі вантажівки їздять», «ми не маємо куди вивозити це сміття», а коли я сказала, що через таке халатне виконання робіт я пошкодила машину, відповідь одного з них (пана Андрєєва) була вражаючою: «А мені що до вашої машини?». Як Ви розумієте, від зв'язківців «нуль» розуміння, і я не почула жодного слова вибачень!
На противагу цим «професійним та культурним особистостям», розуміючи мій емоційний стан, працівники виконкому вибачались і заспокоювали мене. Існування таких людей у владі дає мені, простій людині, надію на те, що в нашому місті, країні все ще може бути добре.
За кілька днів я звернулась до пана Ковальчука, підлеглі якого виконували роботи. Ця зустріч зруйнувала всі мої сподівання на справедливість. Шановний пан розповідав мені про скрутне матеріальне становище в країні, про те, що його підлеглі не повинні погоджувати свої роботи із міською владою і насамкінець повідомив, що роботи були виконані якісно і до моєї «пригоди» вони не мають жодного стосунку.
Виникає питання: якщо в країні така скрута, то для чого руйнувати те, що було в порядку? Для чого існують служби міськвиконкому, якщо будь-хто може робити будь-що без погодження, свідомо наражаючи на небезпеку людей і не нести жодної відповідальності? Доки хамство та байдужість посадових осіб буде нормою, а повага - винятком із правил?
Шановний Михайло Євстафійовичу, хочу Вас запитати, коли припиниться хамство стосовно простих людей і безвідповідальність за так звані «виконані роботи», бо, на мою думку, якби перед працівниками зв'язку стояла не проста жінка, а Ви - їхня риторика та поведінка була б абсолютно протилежною!

З повагою, Валентина ХОРОЩАК.Міський голова Михайло Сімашкевич вже побував у дворі на вул.Годованця, аби на власні очі переконатися у викладеному в листі, а також мав зустріч із пані Валентиною. Зрозуміло, що такий випадок - це є цивільно-правові відносини між потерпілим та винуватцем, та, зважаючи на те, що людині доведеться пройти чимало митарств, аби досягти бажаного результату, Михайло Єфстафійович зателефонував керівництву зв’язку і зобов’язав усунути недоліки, а також домовився із пані Валентиною, що подбає, аби на вул.Годованця завезли щебінь, а мешканці двору його розрівняють. У місті вже є свідомі громади, які розуміють, що нині міська скарбниця не в змозі забезпечити всі необхідні прибирання, ремонти тощо. До прикладу, кілька років тому мешканці Білановецької набережної організувалися і з допомогою (матеріалами) міської влади проклали чималий відрізок вулиці, а мешканці двору на Грушевського власним трудом облаштували дитячий ігровий майданчик.

Теги: відкритий лист, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.