Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2018

ВІДКОСИВШИ, ПОСТРАЖДАЄ НЕ ЛИШЕ РЕПУТАЦІЯ

військкомат2 квітня в Україні почався весняний призов на строкову військову службу. У Кам’янець-Подільському об’єднаному міському військовому комісаріаті вже розпочала роботу призивна комісія.

– На військову строкову службу будуть призвані юнаки віком від 20 до 27 років, – пояснює військовий комісар, підполковник Володимир Возний. – Планується відправити до війська 160 кам’янчан.

Також Володимир Миколайович зазначив, що юнаки, які не отримали повісти з’явитися до військкомату, повинні самі це зробити в 10-денний термін з початку призивної кампанії. Молоді люди не повинні боятися проходити медкомісію і йти служити в армію. Призваних не будуть відправляти в зону АТО, вони потраплятимуть у центри підготовки і військові частини для проходження служби. Особи з вищою освітою служитимуть 12 місяців, решта – 18 місяців. Ухилення від військової служби тягне за собою кримінальну відповідальність, то ж навряд чи комусь потрібна пляма в біографії, адже подальше просування службовими сходами залежатиме від наявності військового квитка, особливо на державній службі.

Отже, до кінця травня необхідно завітати до військкомату і пройти необхідну процедуру.

Прикро визнавати, що нині молодь дуже квола і мало хто може пройти військово-лікарську комісію, щоб служити в армії. Це пов’язане зі здоров’ям майбутнього нашої України. Колись було соромно комусь зізнатися, що ти не можеш служити в армії за станом здоров’я і взагалі, що ти не служив. Нині ж усі шукають лазівки, як би відкосити від служби. Можливо, тепер, коли в армійські ряди стають жінки, стане соромно чоловікам, і вони схаменуться.


Теги: військкомат, призов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.