Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2018

«ВІДКОСИТИ» НЕ ВДАСТЬСЯ

призовЦьогорічний осінній призов триватиме з жовтня до кінця грудня. 10 червня було оприлюднено Указ Президента України про збільшення терміну призову на військову строкову службу від 2 до 3 місяців.

Військовий комісар Володимир Возний пояснює, що термін призову збільшили, щоб мати змогу покликати на строкову службу якомога більше юнаків. Є багато таких, які 20-річчя відзначають саме в грудні, тому буде можливість їх також залучити до строкової служби.

Цього року планується призвати близько 200 кам’янчан, 750 покличуть зі всієї області. Понад 400 з них підуть служити у збройні сили, 50 – у прикордонні війська, решта – в Державну спеціальну службу транспорту та Нацгвардію.

Цього року дуже важко буде тим, хто намагатиметься «відкосити» від виконання військового обов’язку і втекти за кордон.

Військовий комісаріат повідомляє, що списки ухилянтів будуть передані в державну прикордонну службу, консульства іноземних країн та митницю і в разі виявлення особи негайно будуть доставлені до військових комісаріатів та направлені до військових частин. Це в кращому випадку. А взагалі за ухиляння від військової служби настає кримінальна відповідальність, яка тягне за собою позбавлення волі строком на три роки. Отже, добре подумайте, що краще – відслужити рік в армії (при наявності вищої освіти) чи півтора (без неї), або заплямувати свою репутацію і відсидіти за ґратами. Ще раз нагадауємо, що юнаків строкової служби до операції об’єднаних сил на сході України (в АТО) не залучають.


Теги: призов, відкосити не вдасться

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.