Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2013

ВІДБЕРІТЬ АВТІВКУ! БО Ж ЗАСР...

КА-ТА-СТРО-ФА!!! Екологічна! Біля села Завалля, неподалік знаменитої печери «Атлантида»!
Тут у глибокому ярку (колись на цій місцині був кар’єр), виникло стихійне звалище. Чого в ньому лишень немає, а здебільшого - використані пластикові вироби, поліетиленові мішки, поламані меблі та... смо-о-орід.
Цікаво, що це сміттєзвалище ніхто чужий, окрім мешканців села, не міг утворити. Щоб так загадити свою «домівку», треба добряче постаратися. Та найбільше дивує той факт, що наприкінці минулого року під час сесії обласної ради голові Завальської сільської ради Ірині завалля (1).JPGПавлюк вручили ключі від новесенької автівки - «Chery QQ» за перемогу в конкурсі на кращий благоустрій сільської громади (до складу Завальської сільської ради входять такі населені пункти, як Кудринці, Вітківці, Червона Діброва та власне Завалля)!
Що ж тоді говорити за ці села, якщо під носом сільської голови, яка мешкає в Заваллі, таке коїться? Чи то комісія, яка визначала переможця, була сліпа, чи то вночі їхали з перевіркою, але щоб таке не побачити, треба мати талант байдужості. А, можливо, стихійне сміттєзвалище утворилося вже після конкурсу, а Ірина Миколаївна заспокоїлася і не хоче нічого робити для громади, яка її обрала. А може, в новенькій «Chery» затоноване скло, через яке нічого не видно?
Напевне, для того, щоб сільська голова почала бачити, варто відібрати автівку і передати транспорт тому голові, котрий дбає про свою громаду. Або ж продати автомобіль і за ці гроші купити контейнери для сміття. Хоча, чесно кажучи, навіщо було за благоустрій, який має робити посадовець, дарувати автомобілі? Не краще було би за це подарувати контейнери для сміття, якими б користувалася уся громада, а не одна людина.

Теги: с.Завалля

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.