Перейти на мобільну версію сайту


08.05.2015

ВІД МОЛОДИХ ДО ЗРІЛИХ

У рамках п’ятої хвилі мобілізації до навчальних центрів 2 та 6 травня відправили чергову партію мобілізованих кам’янчан, які потрапили на полігони міст Рівне, Старичі, Київ.

Близько 30 чоловіків замінять тих, хто вже підлягає під демобілізацію. Серед них як молоді, так і5 хвиля мобілізації люди з великим життєвим досвідом. Володимиру Кавецькому наприкінці травня виповниться 50 і, швидше за все, він відзначатиме ювілей на навчальному полігоні. Володимир Вікторович - прапорщик запасу, за його плечима 17 років служби в армії. Останні роки він заробляв на хліб водієм-дальнобійником. А от Андрію Рудому лише 21 рік, він вже встиг відслужити матросом у військово-морських силах ще неокупованогого Криму в Бахчисараї. Нині він пішов захищати українську землю.

Традиційна ротація пройшла і серед правоохоронців. У зону АТО з Хмельницького вирушив зведений загін працівників ДАІ. З Кам’янця на схід вирушили інспектор взводу ДПС, прапорщик Олександр Шевчук та інспектори міського ВДАІ старший сержант Роман Торлупа і прапорщик Олександр Клімов. Натомість, із зони АТО повернувся начальник районного ВДАІ Володимир Княгинецький, який забезпечував охорону громадського порядку на сході впродовж місяця.

Теги: 5 хвиля мобілізації. АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.