Перейти на мобільну версію сайту


18.04.2014

ВІЧНИЙ ВОГОНЬ НЕ ВІЧНИЙ

Час горіння Вічного вогню буде скорочено.
Неприємна звістка прийшла напередодні Дня Перемоги. У зв’язку з подорожчанням газу, Вічний вогонь горітиме лише у вихідні та св’яткові дні. Якщо раніше з бюджету виділялося понад 20 тис. грн, і вогонь палав з березня до жовтня, то тепер цих грошей може вистачити лише до серпня.
Таке рішення зумовлено Постановами №81 Кабміну від 25 березня «Про втрату чинності газ.jpgпостанови №428 від 16 червня 2010 р. Про ціни на природний газ, який використовується як пальне для забезпечення горіння Вічного вогню» та №989 від 3 вересня 2009 р. «Про ціни на природний газ для потреб релігійних організацій». Отже релігійні організації та бюджетні установи, які використовують природній газ, мають розраховуватися за нього на загальній підставі, відповідно до цін для промислових та бюджетних установ. А це з 3 квітня становить 5311 грн 68 коп за тисячу кубів.
Не обійде стороною тягар зростання ціни й населення. З метою вдосконалення державної політики регулювання цін на природний газ і тарифів на теплову енергію та забезпечення посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг Кабмін постановив установити з 1 травня 2014 р. роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення, диференційовані залежно від річного обсягу та видів споживання, з урахуванням таких граничних (максимальних) рівнів цін:
* за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищуватиме 2500 куб.м на рік вартість складе 1197 грн за 1 тис. куб.м.;
* 6000 куб.м - 1965 грн;
* понад 6000 куб.м - 4011 грн.
У разі використання природного газу для приготування їжі або підігріву води у багатоквартирних будинках вартість становитиме 1299 грн за 1 тис. куб.м.

Теги: вічний вогонь

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.