Перейти на мобільну версію сайту


14.07.2017

ВЕЖІ – НІ!

вишкаМинулої п’ятниці до редакції завітала делегація від мешканців вул.Патріарха Мстислава, 30 років Перемоги, Нігинського шосе та Північної. яка обурювалися тим, що неподалік від їхніх помешкань, на території колишньої рембази, хтось встановив вежу мобільного зв’язку. Вона на дуже малій відстані від домогосподарств, тож її випромінення можуть нанести шкоду життю і здоров’ю не лише дорослих людей, але й дітей. 

Мешканці викликали поліцію, яка зафіксувала цей факт. Також були звернення до міського голови і прокуратури. На жаль, остання миттєво не відреагувала. Напевне, чекають термінів, обумовлених законом про звернення громадян, але в цьому випадку має бути терміновий розгляд. 

На початку робочого тижня мешканці зустрілися і з керівником, який дав дозвіл на монтаж вежі. До речі, жодних дозвільних документів власник вежі не зміг надати орендарю землі, на якій вона стояла. Із жодним сусідом про встановлення цього невидимого вбивці мова не велася. Крім того, територія рембази досить велика, але іншого місця тут не знайшлося, окрім поблизу житлових будинків. Обіцянки надати для ознайомлення дозвільні документи так і не дочекалися. Тоді люди вдалися до радикальних заходів, вони вирішили блокувати всі входи на територію. Проте не встигли, бо прибули заступник міського голови, правоохоронці та працівники КП «Муніціпальна поліція». Після перемовин із керівником дійшли згоди й пообіцяли вежу демонтувати. На це дали власникам три дні. Мешканці тимчасово припинили акцію громадської непокори, але в разі невиконання обіцяного, продовжать блокувати роботу розташованих на території рембази приватних підприємств.

Теги: вежі мобільного звязку, люди - проти

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.