Перейти на мобільну версію сайту


08.04.2016

ВЕСНЯНА ТОЛОКА ТРИВАЄ

У районі триває місячник благоустрою. Цього тижня з-поміж інших активно працювали жителі Довжоцької територіальної громади.

За словами сільського голови Руслана Рябого, селяни роздялилися на декілька груп, аби повністю прибрати населений пункт та прилеглу до нього територію. Працівники сільської ради працювали вздовж траси в напрямку с.Нагоряни, зібравши з узбіччя близько півсотні мішків зі сміттям. У напрямку Оринина, вздовж вул.Гагаріна працювали робітники м’ясопереробного цеху на чолі з Юрієм Самборським. працівники довжоцького спиртзаводу впродовж кількох днів прибирали прилеглу територію та ставки. До речі, підприємство надало безоплатно транспорт для вивезення зібраного сміття. Та першими за прибирання в селі взялися активісти дитсадочка та школи.

І поки в сільських радах прибирали, керівництво району на чолі з головою райради Борисом Бецом та головою РДА Василем Сукачем садило на території Кадиєвецького лісництва садженці дуба звичайного. Ініціатором акції стало ДП «Лісове господарство» під керівництвом Валерія Пустильного, яке й забезпечило посадковим матеріалом для озеленення.

Теги: с.Довжок, Руслан Рябий, прибирання, благоустрій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.