Перейти на мобільну версію сайту


15.12.2017

ВЕЛИКОВАГОВИКІВ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ

транспорт11 грудня Хмельниччина отримала від Державної служби України з безпеки на транспорті три пересувні габаритно-вагові комплекси для зважування транспортних засобів на дорозі.

З цієї нагоди в Кам’янці-Подільському з робочим візитом побували заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, народний депутат України Володимир Мельниченко, голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук, заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко. Також на заході були присутні заступник міського голови Сергій Бабій, голова РДА Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, інспектори управління Укртрансбезпеки в Хмельницькій області.

Сьогодні однією з головних причин поганих доріг в Україні називають порушення перевізниками вагових параметрів на дорогах. Для збереження мережі автомобільних доріг створено систему державного вагового та габаритного контролю за проїздом транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові чи габаритні параметри яких перевищують нормативні.

Окрім зважування транспортних засобів на дорозі, пересувні комплекси перевірятимуть габаритні й вагові параметри автомобілів, а також вимірюватимуть режим праці водіїв. Для цього мобільні лабораторії забезпечені необхідним обладнанням. Кожен із мобільних комплексів має функціонально забезпечувати два мобільні робочі місця інспекторів та включати необхідне обладнання й устаткування для здійснення вичерпного переліку видів перевірок. До окремих плюсів мобільних комплексів можна віднести можливість контролю роботи інспекторів, наприклад, наявність накладання штрафу інспектором при фіксуванні ваговими комплексами перевантаження транспортних засобів. Також можна буде контролювати режим роботи інспекторів – чи не виходить хтось на роботу без відповідного дозволу тощо.


Теги: перевірки, безпека транспорту

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.