Перейти на мобільну версію сайту


31.01.2020

«ВЕЛИКА КОЛЯДА»: ВПЕРШЕ – НА ДВАДЦЯТЬ ПЕРШИЙ

Калинове гроно25-26 січня зразковий хор хлопчиків «Калинове гроно» міської дитячої хорової школи (керівник Наталія Купінська) вперше колядував у Львові на відомому різдвяному фестивалі «Велика Коляда». Святкові концерти відбувалися з 7 до 26 січня в церкві Пресвятої Євхаристії (Домініканський костел). Впродовж трьох тижнів народження Ісуса Христа славили хорові колективи Львова і Львівщини, Одеси, Києва, Мінська, Дніпра, Яворова, Ніжина, Вінниці, Кам’янець-Подільського, Рівного.

Фестиваль має багаторічну історію і цьогоріч відбувся у 21 раз, а присвячений був колядкам з Яворівщини.

Хор «Калинове гроно» 25 січня представив 25-хвилинну програму колядок, а 26 січня взяв участь у гала-концерті фестивалю. 

Слід відзначити особливу доброзичливу, щиру атмосферу в залі. Глядачі радо зустрічали оплесками усі колядки й віншування. Під час гала-концерту у виконанні одразу 10 хорів прозвучали колядки «Темненька нічка» та «На щедрий вечір». Це було щось неймовірне! Здавалося, що ти оточений з усіх боків чудовими звуками колядок, ти пірнав і розчинявся в них. На очах у глядачів бриніли сльози.

Дякуємо організаторам фестивалю, особливо пані Наталії Манько, викладачам хорової школи за працю, батькам учнів – за підтримку.

У вільний час хористи «Калинового грона» відвідали оперний театр та цікаві екскурсії містом.

Тетяна Боршуляк, концертмейстер хору.


Теги: «Калинове гроно» на різдвяному фестивалі «Велика Коляда»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.