Перейти на мобільну версію сайту


13.05.2016

ВЕЛОСИПЕДУ НЕ ДАЛИ ДОЗВІЛ, ДЛЯ ЦЕРКВИ ЗНАЙШЛИ КРАЩЕ МІСЦЕ

10 травня пройшло засідання земельної комісії з трьома основними питаннями про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, зокрема розташування на Європейській площі кофі-байку на базі велосипеду, який створив Дмитро Власюк (детальніше про витвір читайте на с.6). Проте у рамки Європейської площі ця конструкція не вписується, її місце, швидше за все, у Старому місті.

Також не дали члени комісії дозволу на встановлення пану Гаджуку автобусної зупинки навпроти «Епіцентру» з торгівельним блоком. Проект швидше нагадує торгівельний блок із зупинкою. Проте було порушено питання щодо встановлення зупинки на протилежному боці, де її зруйновано під час аварії, в якій загинули люди. Адже надходять звернення від тамтешніх жителів, що не дуже приємно щоранку виходити на зупинку, де знаходяться траурні вінки. Тому вже дано дозвіл на переміщення зупинки на декілька метрів.

Вчергове порушувалося питання щодо створення довготривалої програми на 10 років щодо роздільного збирання сміття. У програмі має бути передбачено виховання з дитячого садка та школи культури сортування побутових відходів.
Також є звернення кам’янчан з приводу будівництва житлового будинку на розі вулиць Огієнка і Червоноармійської (територія колишнього тубдиспансеру). Там вже закладено фундамент багатоповерхівки, а кам’янчан закликають вкладати гроші в житло. Але жодних дозволів на початок робіт та зміну цільового призначення земельної ділянки забудовник не має. Тому комісія втрішила звернутися до Архібудконтролю, аби він перевірив усі документи, щоб убезпечити мешканців міста від так званих «Елітбудів», які беруть у людей гроші на будівництво житла, а потім їх кидають.

Минулої сесії розглядалося питання щодо затвердження проекту землеустрою Української православної церкви (Київського патріархату) на зеленій зоні, неподалік НВК №3. Депутати не погодилися дати дозвіл і було дано розпорядження міським головою про виїзд на місце й визначення питання, чи можливо там будувати церкву. Крім того, там проходить червона лінія. Голова земельної комісії Валерій Слободян запропонував виїхати і визначитися, можливо, знайти для культової споруди інше місце. Наступного дня зацікавлені особи, депутати, представники земельного відділу та архітектури зібралися на місці. Про те, що там не місце для храму, погодилися всі члени комісії, тому вирушили на пошук іншої ділянки. І пропозиція голови комісія виявилася слушною: було знайдено краще місце для розташування церкви – між кладовищем і колишнім заводом «Електрон», там є заїзди, можна обладнати парковку.
Крім того, на звернення мешканців щодо відновлення проїзду на вул.Куйбишева, було вирішено це зробити, відповідно до Генплану.

Теги: земельна комісія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.