Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

ВЧИЛИСЯ ЦІЛИТИСЯ

стрільба28 вересня на полігоні військової частини було проведено навчання «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» серед військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони Кам’янець-Подільського ОМВК, Городоцького, Віньковецького, Дунаєвецького, Новоушицького, Чемеровецького, Ярмолинецького РВК.

До навчань задіялося близько 120 офіцерів, сержантів та солдатів. Вони розподілялися на три навчальних групи: збирання і розбирання автомата Калашникова, медична підготовка, зокрема, перша медична допомога при отримані травм та поранення, практичне виконання стрільби з автомата Калашнікова.

Кращим виявився підрозділ тероборони Кам’янець-Подільсикий ОМВК, наступним був Дунаєвецький і Віньковецький РВК.

Загальне керівництво навчаннями здійснював військовий комісар Кам’янець-Подільсикий ОМВК підполковник Володимир Возний, а організаційні питання були покладені на заступника військового комісара майора Анатолія Бокуліча.

Стрільби проводилися на безоплатній основі.

Журналісти теж змогли узяти участь у всіх вправах. Допомогли шкільні навички збирання і розбирання автомату, а також здобуті на заняттях шкільних сандружин та участі в іграх «Зірниця». Автор цих рядків довів, що першу медичну допомогу професійно може надати, дещо складніше було зі збиранням та розбиранням автомату (призабулося і не було вже такої вправності). Проте випущені кулі чітко влучали в голову манекену.


Теги: військові стрільби

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.