Перейти на мобільну версію сайту


05.12.2014

ВАС ЗОБОВ’ЯЗАНІ ПРОЧУТИ

Як повідомлялося раніше, Кам’янець розподілений на п’ять комунальних округів. На кожному з них призначено дільничного інспектора з благоустрою, який свій робочий день має розпочинати не в кабінеті, а на закріпленій дільниці.

До його завдань входить своєчасне виявлення та ліквідація порушень правил благоустрою, контроль за прибиранням доріг, тротуарів, вивезенням твердих побутових відходів, виявлення перекопів, тощо.

У листопаді інспектори виявили 437 порушень (з них надано 265 попереджень та 157 приписів і протоколів).

відтепер з усіма питаннями, які стосуються благоустрою у вашому мікрорайоні, можна звертатися за наступними телефонами:

* Т.098-500-3928 (жителі Підзамче, Старого міста, будинків від просп.Грушевського до вул.Шевченка, від вул.Північна до вул.Пушкінська).

* Т.098-548-7044 - телефонувати можуть мешканці с-ща Жовтневе, вул.Вокзальна, від просп.Грушевського до вул.Привокзальна, від вул.Північна до вул.Князів Коріатовичів.

* Т.096-265-0134 - можуть звернутися до свого інспектора жителі вул.Пушкінська, вул.Уральська, від просп.Грушевського до вул.Шевченка.

* Т.096-493-8192 - телефон для мешканців вул.Лесі Українки від вул.Уральська до вул.Франка, селища Цукрового заводу від вул.Шевченка до вул.Крип’якевича.

* Т.096-910-0562 - для жителів Польських фільварок, селища Першотравневе, Смирнова, м-ну Жовтневий, кварталу від вул.Північна по Шевченка до Пушкінської, по Пушкінській до Суворова, по Суворова до Північної та Біланівки.

Теги: інспектори з благоустрою

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.