Перейти на мобільну версію сайту


07.07.2017

ВАРТО БРАТИ ПРИКЛАД

црлДнями Центральна районна лікарня отримала від Панівецької сільської ради допомогу в сумі 50 тис. грн, яку керівництво медзакладу витратило на придбання 150 комплектів постільної білизни.

– Ініціативу сільського голови Анатолія Костюка підтримали депутати сільської ради і проголосували на сесії за виділення на потреби районної лікарні 50 тис. грн, – ділиться враженнями від подарунка головний лікар ЦРЛ Віталій Шевчук. – Почувши про це, сусідній голова Устянської сільської ради Юрій Сидорук повідомив нам приємну новину, що і їхня сільська рада долучиться до допомоги районному медзакладу, в якому лікуються жителі ввіреної йому громади.

Для потреб терапевтичного відділення ЦРЛ, а точніше на його ремонт, Устянська сільська рада планує перерахувати 10 тис. грн. Ми надзвичайно вдячні за таку допомогу і підтримку!

Сподіваємося, що цю благородну справу підтримають й інші спроможні громади, для яких у пріоритеті збереження життя, а головне – здоров’я людей. Рефома медицини, про яку сьогодні всі так багато говорять, має діяти не лише на всеукраїнському рівні, а й, навіть, на рівні найменшої громади, якій не байдуже, як ми будемо жити далі.


Теги: подарунок ЦРЛ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.