Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2012

ВАНДАЛИ ОРУДУЮТЬ НА КЛАДОВИЩІ

цвинтар.JPG3 квітня вранці працівники крадовища, що на Руських фільварках, Михайло Охремов та В’ячеслав Полатайко були шоковані. Підходячи до підсобного приміщення, що на центральній алеї, вони побачили розбиті надмогильні пам’ятники та огорожі.
- Який варвар це міг зробити? - обурилися двоє чоловіків - Хто на святе підняв руку? Не поцуралися нелюди розбити пам’ятник на могилі заслуженого лікаря республіки. Вдвох нам важко підняти плиту, щоб прочитати прізвище. Також постраждали могили військових - батька та сина Горбатюків. На грудях батька красується безліч нагород, серед яких два ордени Червоної зірки.
Прибираючи кладовище, ми защораз тут знаходимо шприци, «бульбулятори»,DSC_0075.JPG жіночу білизну, навіть спіднички. Якщо наркоманам байдуже, де ловити кайф, то займатися коханням на кладовищі, напевне, можуть не усі. Можливо, це екстремали-збоченці, бо кохання потребує краси, а не могил з хрестами навкруги.
- Чесно кажучи, вже давно такого варварства в нас не було, - розповідає директор КП «Спецкомунтранс» Сергій Гжебовський. – Ми обслуговуємо 70 гектарів території на трьох закритих кладовищах. Та найбільш проблемним нині є саме на Руських фільварках. Вже сім разів міняли замки на воротах, бо їх збивають, зривають ланцюг, навіть одного разу намагалися понівечити ворота. Ми викликали міліцію, але що вони можуть зробити? Можливо б патруль заходив на кладовище, і тоді б варвари боялися трощити пам’ятники.
На момент виходу газети стало відомо, що працівники кладовища своїми силами пам’ятники вже відновили.

Теги: цвинтар, вандали

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.