Перейти на мобільну версію сайту


11.01.2013

ВАЛЕРІЙ ГОРДІЙЧУК ЗВИНУВАТИВ ПОПЕРЕДНИКІВ

8 січня відбувся брифінг за участю директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука та його заступника з економічних питань Світлани Лень. Комунальники підсумували роботу підприємства за 2012 рік.
Цьогорічний снігопад довів, хто з теплопостачальних комунальних підприємств України готовий до зими, а хто - ні.
- Навіть Київ час від часу скаржився на те, що немає то тепла, то води, то прориви каналізації, - розповідає Валерій Гордійчук, - наші ж мешканці не можуть нарікати на брифінг.JPGвідсутність того чи іншого. Загалом, тепло подавалося, гаряче водопостачання було, каналізація працювала. І це все завдяки напруженій роботі підприємства, яке за рахунок власних коштів провело ремонт мереж. Це, в свою чергу, дало можливість нормально увійти у зиму.
Я не звик хизуватися тією чи іншою роботою, бо це наш обов’язок чистити каналізацію, подавати тепло і воду. І саме це ми нині робимо. Але за ті 3 роки перерви моєї роботи у  «Міськтепловоденергії» його тодішньому керівництву вдалося занапастити все підприємство, можливі і неможливі вже на той час налагоджені технологічні процеси виробництва. Автоматизація центральних теплових пунктів (ЦТП) була переведена в ручний режим. А це, відповідно, замість економії давало зайві витрати, бо виставити вручну соту долі витрат газу дуже складно. Нині нам доводиться все відновлювати. Ми автоматизували ще два ЦТП. На жаль, це потягне за собою вивільнення робочої сили, але це змушені кроки, й ми надалі проводитимемо модернізацію підприємства.                                                              
На сьогодні КП «Міськтепловоденергія» одне з найбільших підприємств міста. Тут працює майже тисяча працівників. Минулого року комунальний гігант міста завершив освоєння коштів кредиту Світового банку, який отримано на модернізацію систем водопостачання та водовідведення. Вже підраховано перші цифри з економії від впровадження нового обладнання.
Також минулого року з Держбюджету при співфіннасуванні з міською казною залучено 2,9 млн. грн на заміну головного каналізаційного колектора, що проходить під просп.Грушевського. Загалом замінено 2,4 км аварійного колектора.
Справжньою сенсацією у галузі енергозбереження, на думку комунальників, є встановлення в місті першої установки, що використовує сонячну енергію та переробляє її у теплову. На даху ДНЗ №23 встановлено перший сонячний колектор для нагріву води. Завдяки новій технології можна абсолютно безкоштовно використовувати енергію сонця, щоб отримувати гарячу воду. З часом таку технологію планують використовувати у всіх освітніх закладах міста.

Теги: Валерій Гордійчук, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.