Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2014

В РАЙОНІ - ЛЕНІНОПАД

Справжній ленінопад відбувся минулого вікенда. Після інформації про заборону радянської символіки, в Кам’янці на стелі, що знаходиться на перехресті вулиць Князів Коріатовичів і Огієнка, активісти збили серп і молот та вигравіювані роки. Через якийсь час на майдан DSC_0094.JPGВідродження привезли погруддя Леніна, забране з території одного із комунальних підприємств міста. Згодом Леніна під крики «Ганьба!» добряче потрощили.
Хвиля антирадянщини прокотилася і районом. Найбільший ленінопад спостерігався у ніч на 22 лютого. Саме в цей час бюсти вождя скинули аж у чотирьох селах. Зокрема, було частково пошкоджено 2-метровий пам’ятник Іллічу в селі Привороття, поблизу офісу «Нібулон». Зауважу, що це був найкращий та найбільш охайніший пам’ятник Леніну в районі, виготовлений з бронзи. Приворотчанам він не заважав, навпаки, надавав якогось колориту центру села.
Під укіс у ніч на неділю полетіли метрові бюсти в селах Грушка, Гораївка, Нігин та Руда. У ніч на 26 лютого від радянського вождя пролетаріату позбулось село Вихватнівці.

Теги: пам’ятник Леніну

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.