Перейти на мобільну версію сайту


07.02.2014

«В БАГДАДЕ ВСЕ СПОКОЙНО...»

Учора відбулася 23-тя позачергова сесія районної ради VI скликання. Головним питанням порядку денного стало затвердження бюджету на 2014 рік. Голосування за наповнення районної казни, зрештою як і міської (бюджетна сесія відбулася минулої п’ятниці) пройшло без усіляких ексцесів.
Так саме спокійно й одноголосно депутати погодили фінансування двох районних програм та встановлення надбавок і премій голові райради і його заступнику. А от питання щодо сусіпільно-сесія (1).JPGполітичної ситуації в Україні не знайшло такої підтримки, як головний фінансовий документ.
Варто зауважити, що ще до початку засідання сесії під районною радою зібралися кам’янецькі активісти, аби підтримати депутатів районної ради - ініціаторів суспільних змін у країні.
Та малочисельний пікет не справляв особливого враження на провладну більшість, яка й далі продовжувала гнути свою лінію. У результаті питання «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні» так і не було прийняте на сесії районної ради. Чи буде колись соромно за своє рішення районним гречкосіям, покаже час.
Та змін, очевидно, на Кам’янеччині не бажають, напевне, вистачило їх з 2004 року...

ПІСЛЯ СЕСІЇ ДЕПАРТАМЕНТ ЗМІНИТЬ НАЗВУ
21 лютого, о 10.00, відбудеться 58-ма сесії міської ради. На її розгляд виноситиметься питання щодо затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста, встановлення пільгової орендної плати орендарям нежитлових приміщень комунальної власності, надання дозволу на продаж нежитлового приміщення за адресою вул. Зарванська, 15 на аукціоні за методом зниження ціни.
Також перед народними обранцями звітуватимуть правоохоронці. Розгядатиметься питання про перейменування департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури міської ради на департамент житлово-комунального господарства.

Теги: сесія міськради, сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.