Перейти на мобільну версію сайту


09.08.2019

УЗГОДИЛИ ДІЇ

центр1 серпня Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України з робочим візитом відвідали координатори проектів ОБСЕ в Україні та представник Женевського міжнародного центру гуманітарного розмінування.

Метою зустрічі було узгодження дій у межах проекту «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності». Візит розпочався з ознайомлення гостей з навчально-матеріальною, технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби.

Під час презентації начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков розповів про структуру й призначення військової частини, про роботу органів сертифікації та інспектування Центру розмінування в сфері протимінної діяльності. Також участь у роботі делегації взяв начальник відділу протимінної діяльності – заступник начальника управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Руслан Берегуля.

– Подібні зустрічі дають можливість вивчення позитивного досвіду створення системи протимінної діяльності в провідних державах світу та розвитку її в Україні, – підкреслив полковник Руслан Берегуля.

На завершення представники обох сторін обговорили питання щодо перспектив обопільної співпраці та взаємодії у цьому напрямку.

Теги: робочий візит координаторів проектів ОБСЕ в Україні

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.