Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2018

УТОЧНЮВАЛИ Й ОПТИМІЗОВУВАЛИ

сесія19 червня пройшло засідання 28 (позачергової) сесії районної ради 7-го скликання.

Всього 4 питання розглядали депутати на порядку денному, два з яких стосувалося ЦПМСД, зокрема затвердження передавального акту КЗ «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до правонаступника КП «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та нового статуту цього ж закладу. 

Крім цього, визнали таким, що втратило чинність рішення 27-ої сесії райради про передачу з комунальної власності в державну нерухомого майна та обладнання на вул.Шевченка, 49. Також ухвалили рішення про вихід районної ради зі складу засновників низки об’єктів, що нині перебувають у власності Староушицької ОТГ.

А 21 відбулося засідання сесії Жванецької сільської ради, під час якого головною на порядку денному стала оптимізація тамтешніх закладів освіти. Депутати проголосували за закриття Збручанської ЗОШ І ст., де навчалося 15 дітей, Цвікловецької ЗОШ І-ІІ ст. (30 дітей), понизили ступінь Гавриловецькій ЗОШ (46 дітей), залишивши там початкову школу, але чомусь навіть словом не обмовилися про Ластовецьку ЗОШ І-ІІ ст., де залишили навчатися 32 дитини.


Теги: сесія районної ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.