Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2012

УСІ ЙШЛИ НЕ В НОГУ, ОКРІМ ДВОХ

27 квітня за рекордно-короткий час пройшла 24 сесія міської ради VІ скликання.
На затвердження депутатів було винесено звіт виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2011 рік. Окрім цього, народним обранцям було запропоновано прийняти зміни до рішення 15-ої (позачергової) сесії міської ради «Про передачу внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, які знаходяться у будинках житлового фонду та перебувають на балансі ЖЕКів на баланс КП «Міськтепловоденергія», а також внести зміни до структури виконкому (вивести зі структури департаменту гуманітарної політики службу у справах дітей).
Ці та решта питань депутати добре обговорили ще під час засідань постійних комісій, тому голосування проходило спокійно, без зайвих запитань і обговорень.
Власне щодо самого процесу голосування, то двоє депутатів від фракції «Батьківщина» Сергій Акимович та Наталія Киященко не пройшли реєстрацію спеціальною електронною карткою та голосували за рішення підняттям руки. Можливо таким чином вони намагаються протягнути зміни до регламенту стосовно голосування.
Також лідер міської «Батьківщини» Сергій Акимович закликав депутатів долучитися до акції голодування на підтримку їхнього лідера Юлії Тимошенко.
З цього приводу міський голова чи то всерйоз, чи жартома відмітив, що до цього голодування можуть долучитися депутати від інших фракцій, з надлишковою вагою.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.