Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

УСЕ ПОТРЕБУЄ КОШТІВ. І НЕ МАЛИХ

23 січня пройшло засідання депутатських комісій під головуванням Володимира Юр’єва. На засіданнях пропрацьовувалися питання, які виноситимуться на сесію міськради 29 січня.
Досить жваво обговорювалося питання отримання лімітів на розміщення відходів. Мова йшла про утилізацію підприємствами шкідливих відходів, зокрема, відпрацьованих шин, акумуляторів, люмінесцентних ламп тощо. Через те, що дорого обходиться отримання такої ліцензії, була пропозиція, щоб якесь одне підприємство взяло на себе функцію утилізації і, відповідно, отримало ліцензію. Також звучало питання про передачу майна станції швидкої медичної допомоги та надання депутатами згоди на прийняття до комунальної власності міста майна вивільнених військових містечок. Але подейкують, що Міноборони за своє майно хоче отримати житло для військових. На такий крок міська влада вряд чи піде, адже майно військових досить специфічне, і громаді воно в тому вигляді, в якому є зараз, не потрібне. Та сподіваємося, що процес передачі розпочнеться, бо вже давно настав час привести до ладу територію понтонного полку, артбази та інших військових площ, що знаходяться посеред міста.
До депутатів з проханням прийшов новий директор КП «Комбінат благоустрою» Руслан Пристач. Він розповів реальну картину, яка склалася на підприємстві та повідомив, що рівно половину виділених грошей на цілий рік у комунальників з’їли зимові опади. Руслан Пристач попросив, щоб народні обранці при розподілі бюджету розвитку врахували цю ситуацію. Також, за його словами, не зайвим буде придбати для міста універсальні машини, які можна використовувати впродовж усього року.


Теги: депутатський клуб, Володимир Юр’єв

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.