Перейти на мобільну версію сайту


29.08.2014

УСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ

Цього року День Незалежності України на Кам’янеччині проходив у форматі підтримки військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції.  
У рамках свята відбулися акції «З джерел Подільських силу ми беремо» за участю хорів «Смотрич» і «Квітка на камені» та збір коштів від реалізації творів декоративно-ужиткового мистецтва. Їх виготовили власноруч юні художники.
26 серпня 20 плащ-наметів, закуплених за отримані кошти, передали кам’янчанам, які беруть участь в антитерористичній операції.
Також цього тижня відбулась зустріч із військовослужбовцями, які приїхали із зони АТО на перепочинок, і незабаром вони знову поїдуть захищати нашу державу від агресора. Для них учасники об’єднаних підліткових клубів міста підготували маленькі подарунки. Вони сплели браслети з побажаннями залишитися живими, якомога швидше здолати ворога і з перемогою повернутися додому.
- Для нас це насправді дуже цінно, бо без дитячої підтримки, без допомоги кожного з вас було б набагато важче. Ми захищаємо всю Україну і якнайшвидше здобудемо перемогу, бо інакше бути не може, - зазначив учасник АТО Максим.
На завершення зустрічі радник міського голови Володимир Хмелюк повідомив, що з Амвросіївки вдалося вивезти сім’ю з двома дітьми, яка фактично була приречена на смерть через активну діяльність батька. Нині родина оселилася у Старій Ушиці й потребує підтримки. Небайдужі кам’янчани, які мають змогу допомогти, можуть телефонувати: 097-272-5592 (Олександр).

Теги: АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.