Перейти на мобільну версію сайту


17.01.2020

УКРПОШТА ПРОДОВЖУЄ ДОСТАВЛЯТИ ПЕНСІЇ-1

пенсіяЧи доставляє наразі Укрпошта пенсії в села Кам’янець-Подільського району, чи є затримки з доставкою, чи доставлятиме в 2020 році, чи будуть якісь зміни коментує керівник Центру поштового зв’язку №2 Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Оксана Вікторівна Колачова.

– Зважаючи на занепокоєння мешканців району питанням доставки пенсій Укрпоштою у сільські та міські населені пункти, а саме хто має платити за надання послуги доставка пенсії пенсіонеру, прокоментую ситуацію що склалася. Забезпечення своєчасної доставки пенсій є питанням тільки державного значення між «Укрпоштою» та Пенсійним Фондом, ні в якому разі працівники поштового зв’язку не братимуть плату за послуги доставки пенсій з самих пенсіонерів. «Укрпошта» в 2020 році продовжуватиме, як і раніше доставляти пенсію, соціальні допомоги, субсидії в усі населені пункти без винятку. На сьогоднішній день пенсіонери Кам’янець-Подільського району та міста, а їх більше 16 тисяч, які отримували пенсії через Укрпошту, та ті, хто бажає це зробити вперше, без перешкод будуть їх отримувати. 

Також з нагоди хочу прокоментувати і Друге актуальне питанням, що виникає у пенсіонерів: чи можна «перевести» пенсію з банку до Укрпошти, щоб отримувати її за місцем проживання «на руки»?

Відповідаю, так, можна. Зважаючи на те, що поштові відділення знаходяться майже у кожному населеному пункті, а листоноші обслуговують мешканців усіх без виключення сіл, селищ, хуторів (навіть найвіддаленіших), можливості пошти доставити та виплатити пенсію на порядок вищі за будь-який банк, тому за бажанням, пенсіонер може отримувати пенсію не лише у відділенні поштового зв’язку, а й вдома (через листоношу), що особливо актуально для людей похилого 

Для оформлення виплати і доставки пенсії через Укрпошту громадянину необхідно звернутись до територіального управління того державного органу, в якому вона була оформлена (до управління Пенсійного фонду України або управління праці та соціального захисту населення) за місцем проживання. Там подати заяву про припинення перерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії за місцем фактичного проживання, де заяві необхідно зазначити: «виплату пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту». При собі необхідно мати паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення або інші документи, на підставі яких здійснюється виплата пенсії/соціальної допомоги.

Користуючись нагодою хочу привітати усіх з новорічними святами, побажати насамперед усім нам миру, здоров’я, щастя, любові, Господнього благословення, бережіть себе та один одного.


Теги: пенсії на "Укрпошті"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.