Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

У ЖИТТІ НАЙЦІКАВІШЕ — ЦЕ ЖИТТЯ

4 грудня письменник Андрій Курков завітав до нашого міста. Зустріч, під час якої він презентував власний роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», відбулася в К-ПНУ.
Андрій Курков є автором 13 романів та 5 книжок для дітей. За його сценаріями поставлено понад 20курков.JPG художніх і документальних фільмів. Він - єдиний письменник країн пострадянського простору, чиї книжки потрапили в топ-десятку європейських бестселерів. Його найпопулярніший роман «Пікнік на льоду» було продано в Україні накладом 150 тисяч примірників - більше, ніж будь-яку іншу книжку будь-якого іншого сучасного українського письменника. Книги Куркова перекладені 36 мовами.
Презентація книги проходила досить динамічно - письменник не лише ділився своєю творчістю, а й буденними моментами життя. «У житті найцікавіше - це життя», - сказав одного разу письменник, звертаючись до своїх читачів. І його новий роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, яскраве тому підтвердження.
Катерина ГРИЦАЙ, спеціально для «КлюЧа»

Теги: Андрій Курков, презентація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.