Перейти на мобільну версію сайту


06.06.2014

У ВЕРБЦІ ВСЕ ГАРАЗД

4 червня голова РДА Володимир Барановський разом з нашими журналістами побували у Вербці на бойні, яка мала проблеми з утилізацією відодів, про що ми писали раніше.
Одразу після публікації власник ковбасні Андрій Крупельницький прибрав засмічену територію. На момент нашого візиту жодних ознак забруднення не було виявлено. Що скажеш? Молодець, що реагує й надалі, сподіватимемось, він здійснюватиме діяльність без шкоди екології та мешканцям Вербки.
Рейдова група разом із головним лікарем ветеринарної служби району Олександром Решетником та лікарем міськрайонної епідеміологічної служби Олегом Керничним побувала на основому виробництві - ковбасні. З першого погляду видно, що все робиться і утримується по-господарськи. Скрізь чистота і порядок, щоправда журналіста в цех з виготовлення ковбасних виробів не пустили, бо, мовляв, з фотоапаратом. Чи то є що приховувати, чи це просто образа за розголошення інформації про сморід?
Напевне, швидше останнє, адже за словами санітарного і ветеринарного лікарів вербецька ковбасня є однією з кращих у нашому регіоні. Нахвалитися підприємцем не могла й сільська голова Інна Абдулкадирова. Сподіваємося, що проблем для вербчан надалі не буде.

Теги: с.Вербка, ковбасня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.