Перейти на мобільну версію сайту


04.01.2019

У ТОП-10 ТУРИСТИЧНИХ ЛІДЕРІВ

ТОП-10Кожне українське місто унікальне, усі вони мають свої туристичні родзинки і хочуть надалі розвивати туризм. Але тільки деякі змогли чимось вразити туристичний портал Zruchno.Travel протягом останнього року.

Наприкінці року він представив ТОП-10 туристичних міст України, до яких увійшов і Кам’янець-Подільський як фестивальна столиця України.

«Старовинне місто з добре збереженими середньовічними фортифікаціями не без підстав претендує на звання фестивальної столиці. На 2019 рік тут запланували більше 40 фестивалів. Серед них і новий фестиваль «Тріумфальна арка», присвячений першому польоту на повітряній кулі в Україні, який відбувся в Кам’янці-Подільському ще у XVIII столітті.

Статистика: на реконструкцію пам’яток та промоцію туристичних можливостей міста в 2019 році виділять понад 3,5 мільйона гривень, що на 1,5 мільйона більше, ніж у минулому», – йдеться на сайті.

Серед інших міст топу – Чернігів, Запоріжжя, Львів, Луцьк, Тернопіль, Одеса, Харків, Ужгород, Київ.

До слова, незабаром вже вшосте в Кам’янець-Подільському історичному музеї-заповіднику пройде День селфі. Щоб взяти участь в акції, необхідно віднайти серед своїх фотографій або зробити селфі в музеї та розмістити їх 16 січня на своїй сторінці Facebook з хештегом #MuseumSelfie #MuseumSelfieKP

Приймаються фото, зроблені в експозиціях та біля будівель музею у 2018-2019 роках. Світлина, що набере найбільше лайків, стане переможцем та отримає подарунок від самого музею.

Теги: ТОП-10 за версією туристичного порталу Zruchno.Travel

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.