Перейти на мобільну версію сайту


18.07.2014

У СЕЛО НІХТО НЕ ХОЧЕ

Ситуація на сході залишається складною. Звідти тікають мирні люди, які хочуть вберегти своїх дітей та стареньких батьків. У Кам’янець виявили бажання приїхати близько 40 осіб, але це в основному люди, які мають якісь соціальні гарантії. Інші ж їдуть туди, де їх можуть забезпечити роботою.
- Ті, хто потрапляє в місто, кілька днів перебувають у нас і їдуть в інші місця, тобто міграція відбувається кожних три дні, - розповідає міський голова. - Здебільшого в нас залишаються жінки біженці.jpgз малими дітьми, інваліди, пенсіонери.
Біженці, окрім роботи, хочуть пристойне житло, яке місто також не може їм надати, або ж може надати на короткий термін, поки в навчальних закладах канікули. Цікаво, що в села, де подоляни можуть безкоштовно надати житло і землю для ведення господарства, вони їхати не поспішають.
На літо місто може прийняти ще 71 особу. Військові пропонували для біженців штаб і казарми на вул.Суворова, 15, де колись базувався знищений Центр підготовки інженерних військ. Та комісійне обстеження приміщення показало, що аби заселити туди людей, треба вкласти близько 5 млн грн.
Збір допомоги для людей, які потрапили в біду, продовжується. За три дні збору коштів на допомогу біженцям, ініційовиного міською владою, було зібрано 1200 грн. Наразі дві сім’ї потребують нагальної допомоги, отже між ними й будьть гроші розподілені.
Міський голова також дав завдання земельному відділу провести ревізію ділянок, які можна було б надати родинам тих, хто виконує військове завдання на сході. Міська влада нічим іншим допомогти не може.

Теги: біженці, допомога

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.