Перейти на мобільну версію сайту


29.11.2013

У РИХТІ ТОНУВ АВТОБУС

У понеділок, у селі Рихта, ледве не пішов під землю переповнений людьми рейсовий автобус «Кам’янець-Подільський - Мілівці» (час відправлення - 14.35). А сталося це через траншею, в яку транспорт заскочив колесом.
Рів почали рити, прокладаючи труби для газифікації села. 12 листопада, напередодні храмового свята села, з центральної вулиці зняли бруківку, прорили траншею, а потім закидали її будь-як. Про якість ремонтних робіт говорити не будемо. Мова нині про те, що дощем розмило глиняне покриття дороги, яке перетворилося на ковзанку.
Автобус не витримав такої земляної ожеледиці, і його понесло на траншею. Там він і загруз. Уявіть, що відчували пасажири і водій, коли автобуса перекосило на бік?..
Селяни, залізши по коліна в багнюку, більше години намагалися власними силами витягти із пастки засіб пересування. Цікаво, що за господар так хазяйнує в Рихті, що аж тоне автотранспорт?! Люди чекають морозів, щоб можна було переміщатися по селу. А навесні напевне там перекриють рух, бо хто зна чи вціліє від такої безгосподарності сільська дорога.

Теги: с.Рихта

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.