Перейти на мобільну версію сайту


14.02.2014

У РОЛІ НЕВДОВОЛЕНОГО БУВ БАБІЙ

... Знайшли вбиту людину, яка лежала на узбіччі дороги на межі між містом та районом. Викликали опергрупу. Молодий міліціонер почав складати протокол і йому потрібно було вказати місце розташування трупа. Правоохоронець «зашпортнувся» за правопис, не знаючи як писати на «абочині» чи на «обочині». Не визначившись, як правильно, перетягнув тіло вбитого на територію району. Нехай там «паряться»...
Приблизно так защораз було і з прибиранням у місті. ЖЕКи прибирали внутрішньодворову територію до тротуару, працівники КП «Комбінат благоустрою» наводили лад на дорозі й тротуарах. Та бувало, що одні перекидали сміття іншим... Цього року міські комунальники придумали нову схему прибирання міста. Зокрема, Кам’янець поділили на 4 зони (території ЖЕКів), всіх двірників (із ЖЕКів та КП) переведуть у підпорядкування ЖЕКів, і вони відповідатимуть за чистоту в усьому місті.
За словами заступника міського голови Сергія Бабія, така схема дасть змогу покращити організацію роботи двірників. Крім того, буде в кого спитати за чистоту в місті. Разом із двірниками до ЖЕКів передадуть і прибиральну техніку (трактори з причепами).
Що ж до прибудинкової території ОСББ, то кожен з них прибиратиме самостійно.
Пілотний проект із «вилизування» міста розпочали на мікрорайоні Жовтневий. Саме там можна побачити людей в помаранчевих жилетах, котрі прибирають всю без винятку територію, не ділячи тротуар на «до» і «після».
Сергій Бабій під час брифінгу розповів журналістам про ще про одну цікавинку, яка незабаром впровадиться в Кам’янці. Вона, знову ж таки, матиме відношення до чистоти в місті.
З наступного тижня кам’янчани, які помітили комунальні негаразди, зможуть відправити sms-повідомлення на номер 7620 з відповідним кодом, до прикладу: якщо не прибрана прибудинкова територія - код 1001 (кожен будинок матиме свій код), прибрана - 1002; не вивезено побутові відходи з контейнерного майданчика - 1003, не працює ліфт - 1005.
Тетяна ШУХАНОВА

Теги: брифінг, Сергій Бабій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.