Перейти на мобільну версію сайту


19.09.2014

У РЕКРУТИ ШИКУЙСЬ!

Сьогодні ми маємо війну, до якої не готові, а разом із нею - загальну військову повинність, за якої одних чоловіків мобілізовують, а інших призивають.
На жаль, повної бази данних військомати не мають, тому часом доходило до казусів: повістки отримували чоловіки без ніг, або яких уже немає. Сьогодні військові працюють над створенням інформаційної бази. І не треба боятися прийти по повістці у військкомат.
Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення відновити з осені цього року призов на строкову службу. При цьому військовослужбовці-строковики не будуть притягуватися до виконання бойових завдань у зоні АТО.
Останнiй призов до ЗСУ проходив восени 2013 року, але навеснi 2014 р., згiдно з ранiше ухваленим рiшенням, призов залишався лише до внутрiшнiх вiйськ МВС України.
Цьогорічний осінній призов буде провдено з 1 жовтня до 1 листопада, повістки будуть отримувати молоді люди віком від 18 до 25 років, у яких немає звільнення або відстрочки від призову. Наразі про точну кількість призовників не говорять, це питання мають вирішити в Кабміні.
Хто не має повної вищої освіти, служитиме рік, а от випускники вишів зможуть віддати борг Батьківщині за 9 місяців.
Батькам і власне призовникам варто заспокоїтись, адже, як запевнили нас у військкоматі, новобранців у зону АТО не відправлятимуть. Після навчання в учебках їх направлять служити у військові частини.
Цієї осені призиватимуть юнаків, які мали б прибути за звичайними термінами призову, та тих, хто під час минулого весняного призову пройшов медогляд та бесіди з працівниками військкоматів, але так і не потрапив до армії через те, що останній етап призову - відправлення у військові частини - був скасований.

Теги: військкомат, осінній призов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.