Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2012

У РЕКРУТИ - ДВА ЕТАПИ

У жовтні-листопаді цього року на строкову військову службу підлягають призову та відправці у війська 18 тисяч 900 осіб. Про це йдеться у відповідній постанові, прийнятій на засіданні Уряду 22 серпня 2012 року.
З них, згідно з формуляром, до Збройних Сил України відбудуть 12 тис. 500 осіб, внутрішніх військ МВС України – 5 тис. 400 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 1 тис. осіб.
Кам’янець-Подільський об’єднаний міськрайонний військовий комісаріат (начальник Ігор Рибак) вчасно розпочав призовнупризив.jpg кампанію. Для відбору у рекрути на комісію осіннього призову викликано близько 300 осіб, які досягли призовного віку. Але, як свідчить статистика, щоб вибрати одного юнака, здалого для служби, слід оглянути 20-30 претендентів. На жаль, нині надто багато хворобливої молоді, яка не придатна до служби. Найбільш «популярними» є захворювання серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату. Таких претендентів, як кажуть медики, відбраковують.
Відправку молодого поповнення заплановано провести у два етапи: з 5 по 12 жовтня та з 1 по 23 листопада, щоб забезпечити участь громадян України у виборах народних депутатів України 28 жовтня безпосередньо у військових частинах або за місцем реєстрації відповідно. На фінансування заходів призову передбачено 5 105 457 грн.

Теги: військові, осінній призив, солдати, служба в армії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.