Перейти на мобільну версію сайту


26.06.2015

У РАЙОНІ РОБОТА КИПИТЬ

Цього тижня голова РДА Василь Сукач провів чергову прес-конференію, під час якої розповів журналістам про роботу, зроблену за останній час.

Основними напрямками діяльності адміністрації були підготовка до початку жнив, початок шостої хвилі мобілізації, відновлення роботи соціальних куточків, земельні питання, оздоровлення дітей, ремонт доріг, розвиток туристичної галузі тощо.

- Минулої п’ятниці я мав зустріч із підприємцями, що здійснюють свою діяльність на території Гуменецької сільської прес-конференція РДАради, - зауважив Василь Олександрович. - Ви знаєте, що основним питанням, яке не один рік хвилює жителів цієї громади, було ремонт центральної вулиці Першотравневої. Саме її за дольової участі готові відремонтувати ПАТ «Подільський цемент», ЗАТ «Промтехтранс», ПАТ «Агрофірма «Авіс», ТОВ «Укрпром-Буд», комбікормовий завод, кар’єр «Подільські товтри», ТОВ СП «Нібулон», ПП Крупельницький, СТОВ ВФ «Гуменецьке».

Минулого тижня голова РДА зустрічався із молокопереробниками та заручився усною домовленістю про те, що ціна на молоко не впаде нижче аніж 2,50 грн.

Також Василь Сукач поспілкувався і з військовим комісаром ОМВК Ігорем Рибаком та спільно обговорили проблеми шостої хвилі мобілізації. Наразі стоїть завдання про передачу транспортних засобів військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час від підприємств, організацій та установ. Безумовно, це досить складне питання, і нині транспорт однаково потрібний як на передовій, так і для мирних потреб.

- Не за горами жнива, - повідомив Василь Олександрович, - тож я розумію, наскільки складно віддавати техніку, яка самим необхідна. Ми запропонували керівникам підприємств взяти на себе зобов’язання зробити ремонт тих транспортних засобів, які вже знаходяться на сході. Пропозиція була прийнята. Виникло питання й щодо вручення повісток працівникам підприємств, адже є стратегічно важливі люди й мобілізувати їх усіх - значить практично зупинити роботу тієї чи іншої установи. Цю проблему будемо вивчати більш детально.

Вистачає проблем і в освіті. До прикладу, найближчим часом відбудеться засідання комісії, під час якої вирішуватимуть долю кількох навчальних закладів, які можливо будуть закриті. Під оптимізацію мають усі шанси потрапити Демшинська ЗОШ І-ІІ ступенів, у якій навчається 22 учні та працює 10 вчителів; Вихватнівська ЗОШ І-ІІ ст. (32 учні та 15 вчителів) та Слобідко-Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІ ступенів (6 учнів та 2 вчителі).

Разом з цим, планується утворити НВК на базі Шустовецької та Чорнокозинецької шкіл. За словами районного очільника, це дасть змогу зекономити 1,5 млн грн.

Щодо приємних новин, то у районі очікують на обіцяних 5 млн грн, які мають надійти з бюджету розвитку.
- Ми розглядали різні варіанти, на що повинні піти ці кошти, - зазначив Василь Олександрович. - Наразі остаточно визначилися, що 3,5 млн грн буде спрямовано на завершення газифікації Ориниського напрямку. Тендер там проведений, люди вклали купу грошей, залишилось зовсім трохи. На газифікацію чекає і Завальський напрямок, але туди треба вкласти більше 20 млн грн. Сума, самі розумієте, непідйомна.

Також голова РДА зачепив питання так званих соціальних куточків, які є в районних магазинах. На його думку, від такого архаїзму варто відмовлятися, адже не завжди подібні куточки діють насправді. Краще людям, які цього дійсно потребують, робити знижки на певні види товару.

Теги: прес-конференція, РДА, Василь Сукач

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.