Перейти на мобільну версію сайту


04.03.2016

У П’ЯТІЙ ШКОЛІ КУЛЬТУРА ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ

Питання енергоефективності сьогодні обговорюють чи не в кожній родині. І це не дивно, адже Україна є однією з найбільш енерговитратних країн світу.

Колектив СЗОШ №5 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформатики (директор Юрій Бабчинський) давно Школа енергіїпереймається проблемою енергозаощадливості. За підтримки начальника управління освіти та науки Світлани Старченко навчальний заклад взяв участь у проекті «Школа енергії», який є частиною більшого проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (ВМUB). Мета проекту - поліпшення енергоефективності та енергозбереження завдяки підготовці та проведенню учнівських енергетичних аудитів та інших заходів у школах.

Шкільний координатор проекту Віктор Романюк 23-25 лютого побував на спеціальному тренінгу (м.Львів), який проводили німецькі та українські фахівці.

- Ми отримали набір інструментів для енергоаудиту приміщення школи, - каже директор Юрій Бабчинський. - Тому плануємо разом із Юрієм Лягутком, керівником відділу енергозбереження при міській раді, технічним експертом проекту, здійснити енергоаудит будівлі приміщення школи, якому вже більше 40 років. Крім того, розроблено систему просвітницьких освітніх заходів, Днів сталої енергії тощо для нашої шкільної спільноти, що дозволить сформувати команду активних та свідомих енергокористувачів.

Сподіваємося, що для нас стане також успішною участь у ще одному конкурсі на зменшення споживання електричної енергії між загальноосвітніми навчальними закладами пілотних міст проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Теги: СЗОШ №5, енергозбереження, Енергоефективність

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.