Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2018

У ПРІОРИТЕТІ ГРОМАДИ

радаОсвіта та соціальний захист – пріоритетні напрямки роботи Громадської ради. Так вважає голова Громадської ради при Хмельницькій ОДА Володимир Юр’єв.

Під час засідання колегії облдержадміністрації, що відбулося 24 липня, Володимир Васильович поцікавився у директора департаменту соцзахисту населення ОДА Світлани Лукомської, чи існує в області потреба у створенні додаткового медичного закладу для проходження реабілітації учасників АТО. Також він акцентував увагу на необхідності створення Міністерства ветеранів, адже зазначене питання вже давно перебуває «на слуху в громадськості» та широко обговорюється.

На сьогодні в області функціонує два спеціалізованих медичних заклади – обласний госпіталь інвалідів та військовий госпіталь, які обслуговують та надають можливість для реабілітації учасників АТО. Зазначені медзаклади отримують фінансову підтримку з обласного бюджету. Вони надають широкий спектр медичних послуг для учасників бойових дій, хоча на засіданнях Громадської ради неодноразово розглядалося питання щодо недостатності таких послуг. Однак наразі питання щодо створення додаткового медичного закладу в області не розглядається.

Також Володимир Юр’єв поцікавився в начальника Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області Василя Василенка щодо особливостей та критеріїв відбору земельних ділянок, що виділяються учасникам АТО: чи враховується якість землі та вподобання майбутніх землевласників? 

Під час виступу директора департаменту освіти та науки ОДА Олега Фасолі голова Громадської ради акцентував увагу на питанні «кадрового голоду» в освітянській сфері, особливо в сільській місцевості. Директор департаменту підтвердив, що зазначена проблема існує не лише в сільській місцевості, а й навіть в обласному центрі. Вочевидь, вона має всеукраїнські масштаби та не вирішується на рівні обласного департаменту.

Варто підсумувати, що вирішення проблемних питань освіти та соціального захисту населення, зокрема, учасників бойових дій, потребують і надалі пильного контролю громадськості.


Теги: Громадська рада при Хмельницькій ОДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.