Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

У НЕДІЛЮ ОБЕРУТЬ ПЕРШИХ СТАРОСТ

У неділю в Гуменецькій сільській раді об’єднаної територіальної громади пройдуть перші вибори старост. Тут оберуть 13 представників від 21 села. 19 січня голова райради Борис Бец побував у громаді з робочим візитом. «КлюЧ» тим часом дізнавався, які настрої панують у селян та чи готові вони до виборів старост.

- Під час першої сесії сільської ради, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання громад», депутати прийняли рішення, що староста буде в тих селах, де є максимальна необхідність, зумовлена кількістю жителів, які проживають в тому чи іншому населеному пункті, - пояснила сільський голова Інна Абдулкадирова. - У результаті маємо 46 претендентів на 13 посад. Із сільського бюджету на проведення виборів старост виділено суму в 310 тис.грн.

- Інно Григорівно, на Вашу думку, чи будуть успішними вибори і чи не доведеться проводити перевибори?

- Громада налаштована взяти активну участь у виборі старост, а от щодо перевиборів, то вони є цілком ймовірними. На посади старост подали кандидатури четверо осіб, які є депутатами сільської ради. У разі їхньої перемоги на округу, будемо проводити вибори з депутатів до сільської ради.

- 18 дільниць сформовано, всі вони працюють, - долучається до розмови секретар Гуменецької сільської виборчої комісії Оксана Стефанюк. - У суботу отримаємо бюлетені, які замовили в друкарні «Абетка Нова». Загалом у виборах візьмуть участь 9678 осіб.

53 роки у виборчих комісіях працює жителька Нігина Надія Трачук. От і сьогодні вона працює на дільниці, каже, що нігинчани мають п’ятеро претендентів на посаду старости. Вибори мають бути продуктивними та й активність передбачається неабияка.

Теги: вибори-2016, Гуменецька ОТГ, Інна Абдулкадирова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.