Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2013

У НАС БУДЕ МІСТО-САД?

Саме на таке може незабаром перетворитися Кам’янець-Подільський завдяки громадській організації «Товариство Подільських природодослідників та природолюбів», яка стала переможцем грантового проекту «За життя у чистому довкіллі»
З-поміж 152 конкурсантів, експерти проекту обрали дев’ять найкращих робіт. Серед них була і кам’янецька - «Впровадження системи екологічного використання та охорони довкілля в межах територіальної громади міста Кам’янця-Подільського на прикладі Смотрицького каньйону».де-выте.jpg
Як зазначила з цього приводу керівник проекту і голова ГО «Товариство Подільських природодослідників та природолюбів» Людмила Любінська, перемога у грантовій програмі дозволить відродити територію садів Яна де-Віте. Наразі на впровадження проекту очистки та облаштування Смотрицького каньйону із Всеукраїнського благодійного фонду «Крона» виділено кошти у сумі 68 тис. 391 грн.
У першу чергу, за словами переможців, необхідно провести очистку території Смотрицького каньйону від залишків хімічних складів, стихійних сміттєзвалищ, створити зони відпочинку з облаштованими місцями, а також провести еколого-освітні заходи.
На сьогодні досить актуальним є питання облаштування й використання території Смотрицького каньйону із збереженням його як природоохоронного об’єкта. Ані місто, ані держава не має зайвих коштів, аби допомогти природолюбам, тож доводиться лишень розраховувати на власні сили та допомогу від країн, які розуміють, наскільки важливо витрачати гроші на збереження навколишнього природного середовища.

Теги: ГО «Товариство Подільських природодослідників та природолюбів», сади Яна де-Віте

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.