Перейти на мобільну версію сайту


16.12.2016

У МУЗЕЇ - НОВІ ЦІНИ

музейЗатверджено новий перелік платних послуг на об’єктах музею-заповідника.

Під час громадських слухань 12 грудня в Ратуші було прийнято рішення про затвердження нового переліку платних послуг на об’єктах державного історичного музею-заповідника.

В обговоренні проекту регуляторного акту «Про затвердження вартості платних послуг на об’єктах державного історичного музею-заповідника» взяли участь співробітники музею, представники громадських організацій.

Адміністрацією музею заплановано розширити перелік послуг. На розгляд було винесено перелік із 7-ми пунктів. Після розгляду низки пропозицій більшістю голосів прийнято рішення затвердити новий перелік послуг.

Отож, вартість мистецького інтерактиву з групи коштуватиме 600 грн. У разі проведення виїзних весільних церемоній потрібно буде заплатити 500 грн. Ксеро-, фотокопіювання книжкового фонду - 1 грн за 1 сторінку. Участь групи у літературному квесті коштуватиме 500 грн. Археологічний інтерактив «Юний археолог» обійдеться в 300 грн.

Також діє єдиний квиток (Галерея мистецтв, Ратуша, Старий замок, Музей старожитностей, Виставкова зала). Його вартість для дорослих складе 40 грн, для дітей - 25 грн.
Найдорожче коштуватиме вечірня екскурсія «Середньовічна казка» по Старому замку - 3000 грн.

Теги: музей-заповідник, нові ціни

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.