Перейти на мобільну версію сайту


30.11.2012

У МІСТІ - ЯЩИКИ З ПІСКОМ

Напевне, кожному з нас доводилося бачити на узбіччі доріг, особливо після зими, купи посипального матеріалу. Впродовж весни та літа їх розмиває і змиває дощем, а деякі, найбільш «витривалі» до примх природи купи продовжують псувати вигляд вулиць.
За дорученням міського голови начальник департаменту ЖПДІ Олександр Бабчинський на підйомах та у тих місцях, де взимку необхідно буде посипальний матеріал, дав розпорядження на встановлення дерев’яних ящиків з піском і відповідним написом.пісок.JPG
- Поки що в місті встановлено 20 таких ящиків, - каже Олександр Васильович. - Усі вони - у центрі міста: на підйомі зі Старого міста в напрямку вулиць Князів Коріатовичів, Шевченка і Лесі Українки. Також ящики встановлено в парку на підйомі від Лебединого озера до танцмайданчика. Днями їх буде встановлено ще 20. Пісок, який в них зберігатиметься, буде без солі. Вкрасти такий ящик не зможуть, бо він доволі важкий. Звертаюсь до кам’янчан з проханням не використовувати ці ящики як контейнери для сміття. Пам’ятайте, це пісок не для будівництва, а для безпеки руху.
P.S. Учора хтось уже намагався поцупити ящик для піску навпроти собору Олександра Невського. Чи хтось зашкодив злодію довести справу до кінця, чи «здобич» виявилася надто важкою, але ящик залишився, щоправда, перевернутим.
Що ж ми за люди? Невже дерев’яний ящик врятує сімейний бюджет? А, можливо, це у нас в крові?
Замість того, аби допомогти рідному місту, зробити його чистішим, охайним та безпечним, ми намагаємося цьому завадити, зруйнувати...

Теги: ящики з піском, комунальні служби, Олександр Бабчинський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.