Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2018

У МІСТІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ШКОЛИ

освітаПопри те, що літо – сезон відпусток та відпочинку як школярів, так і педагогів, у навчальних закладах міста в розпалі проведення ремонтних робіт та підготовка до нового навчального року.

Наразі окремі проекти вже завершено, деякі ще в процесі виконання. Так, уже здійснено ремонти: системи опалення НВК №13, електромережі ЗОШ №17, покрівлі ДНЗ №15, приміщень НВК №9 та ДНЗ №7, сходів НВК №3; вимощено подвір’я ДНЗ №3, замінено вікна в ЗОШ №17, двері – в НВК №9. Проведено капітальний ремонт фасадів з утепленням будівлі початкової школи та переходу НВК №3.

Ведуться поточні ремонти огорожі школи №10 та школи №6. Розпочато підготовчі роботи з ремонту будівлі ЗОШ №11 та капітального ремонту фасаду із заміною віконних блоків СЗОШ №12. 

Триває проведення капітальних ремонтів: покрівлі та фасаду із заміною віконних блоків ДНЗ №1, підсиленню конструктивних елементів будівлі ДНЗ №15; розпочато відновлення огорожі СЗОШ №1.

Також проводиться корегування проектної документації на ремонтно-реставраційні роботи пам’ятки архітектури національного значення – будинку Маріїнської гімназії (навчально-виховний комплекс №8), виготовляється проектна документація на будівництво спортивного майданчика ДЮСШ №2 по просп.Грушевського.

Оскільки одним із рішень сесії міської ради було створення інклюзивно-ресурсного центру для забезпечення системного кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами, що є державною вимогою та було виділено частину приміщення управління освіти і науки міської ради, тут теж проводяться ремонтні роботи. 

А для кабінетів інклюзивно-ресурсного центру за рахунок виділених коштів із субвенції на його оснащення в розмірі 125,94 тис. грн та 230 тис. грн, виділених міською радою, замовлено обладнання.

Теги: готуємось до школи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.