Перейти на мобільну версію сайту


11.01.2013

У МІСТІ «БУРАН»

Напередодні Різдвяних свят у місті з’явився «Буран» - потужний автомобіль, який безпроблемно може очищати вулиці від снігу. І не просто чистити, а й відразу вантажити сніг на автомобілі, які його вивозять.
Цьогорічні снігопади змусили владу звертатися по допомогу за технікою до військових. Зазвичай, місто та й район чистили БАТами, і це дійсно був вихід. Проте витрати пального значні. «Буран» набагато економніший: якщо БАТ з’їдає 120 л солярки, то ця машина на базі ЗІЛа – лише 20 л.
- Автомобіль придбав член виконкому, директор ТОВ «Світязь» Олександр Борейко, віник.JPGякий бачив проблеми з розчищенням вулиць від снігу та снігоприбиральною технікою, - розповідає міський голова Михайло Сімашкевич. – Обговоривши та вивчивши це питання, за 4 дні він втілив його в життя. Олександр Вікторович за власні кошти придбав автомобіль, який даватиме місту в оренду за 1 гривню на рік. Вартість авто складає півмільйона гривень.
8 січня журналісти мали змогу побачити «Буран» в роботі. Це такий собі комбайн, який має змогу дробити навіть затрамбований сніг з льодом. Автомобіль потребує невеличкого вдосконалення: переобладнання рукава, аби сніг цілеспрямовано лягав на зелену зону чи автомобіль, на який його вантажать.
- Лише за минулу ніч завдяки «Бурану» було звільнено всі мости від снігу, - зазначив заступник міського голови Сергій Бабій. - На прибирання було витрачено близько 40 хвилин. За 26 хвилин прибрали міст «Лань, що біжить». Раніше на його прибирання йшов майже день.

Теги: Буран, Олександр Борейко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.