Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2012

У ЛІСІ НИНІ - НЕ ВОВКА БОЯТИСЯ...

І правильно зробив Кабінет міністрів, що тимчасово заборонив візити населення до лісових масивів, лісопосадок. Адже більшу частину наших людей важко навчити правильно поводити себе з вогнем, особливо, коли це стосується не власного, а суспільного.
Народ дозволяє собі смажити шашлики, а потім забути погасити багаття, або погано його загасити. Напевне, потрібні кардинальні методи заборони, а ще краще - каральні санкції, бо ніщо так не навчить людину, як схуднення гаманця. Та, на жаль, штрафних санкцій до порушників екологічного законодавства нікому застосовувати, а рівень небезпеки від пожеж через підвищення температури стає все більшим, бо за прогнозами Гідрометцентру температура невпинно повзе догори. Саме у зв’язку із цим зростає ризик виникнення пожежонебезпечних ситуацій. Тому уряд за чолі з Миколою Азаровим вирішив на певний термін обмежити для населення відвідини лісових масивів, лісопосадок тощо. Контроль за дотриманням цієї вказівки покладено на Міністерства внутрішніх справ, надзвичайних ситуацій та Державну службу лісового господарства.
- Ми виставили свої патрулі, постійно проводимо роз’яснювальну роботу серед населення, - розповідає начальник 2-го державного пожежно-рятувального загону ТУ МНСУ у Хмельницькій області підполковник Віктор Муринець, - але це все, що ми можемо зробити. Адже наші люди не дуже законослухняні і, незважаючи на заборону Уряду, все одно виїжджають на відпочинок у ліс. Ми ж з цим нічого зробити не можемо. Територія лісового господарства району величезна.

Теги: МНС, пожежа

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.